Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (67) 515-18-45
+380 (67) 515-18-50
55320, вул. Лісова, 1А, с. Воєводське Первомайського району Миколаївської області, Воеводское, Україна

СТОВ "Промінь"

Вітрина

СТОВ "Промінь"

Реалізуємо:

худобу і свиней живою вагою, молоко. Вирощення зернових і технічнічних культур, виробництво комбікормів, надання послуг з польових робіт.

СТОВ “Промінь” сьогодні

6800 га
Землі
330 чол
Робочих місць
3900 гол
Корів
10 000 гол
Свиней
34,00 кг
Добовий надій на корову
130 000 кг
Щодобовий вал молока

СТОВ «Промінь» – провідне агропромислове підприємство Миколаївської області, що спеціалізується на вирощуванні та продажі великої рогатої худоби, свиней, виробництві молока, вирощувані зернових і технічних культур, виробництві комбікормів. Підприємство неодноразово ставало лідером молочної галузі України, продаж сільськогосподарських тварин та рослинництво також демонструє чудові результати. Професійний підхід, чітке визначення завдань, правильна мотивація персоналу призвели до позитивних результатів – успішного й стабільного розвитку, збільшення обсягів та ефективності виробництва.

Наші досягнення:

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Промінь» розпочало свою діяльність у 2001 році з рослинництва. З 2004 року ми розпочали працювати і в галузі тваринництва, маючи лише 50 корів та 80 свиней. Сьогодні поголів’я свиней сягає 10 000, а загальне ВРХ 8900 гол., добовий надій молока екстра ґатунку – близько 130 000 кг. Чітке визначення мети та суворе дотримання технологій дали бажаний результат, адже ми стали найуспішнішим аграрним підприємством у області, забезпечивши понад 300 робочих місць і покращивши життєвий рівень населення.

 • середній надій на одну дійну корову за рік становить більш ніж 13000 кг молока за рік на дійну корову, в наслідок чого підприємство із 2014 року – займає топові позиції по рейтингах молочних ферм в Україні;
 • у 2013 році офіційно почав роботу наш власний племінний завод по розведенню ВРХ голштинської породи;
 • у 2015 році розпочав роботу власний комбікормовий завод, потужністю 300 тон на добу, де можна замовити комбікорм різного складу, що схвалений ветеринарами;
 • функціонує власна кормова лабораторія, яка контролює якість сировини і вироблених кормів;
 • налагоджена логістика перевезення сировини, власне транспортне забезпечення;
 • маємо 4 функціонуючих новітніх корівники та 12 приміщень для вирощування племінних телиць.
 • в 2016 році введено в експлуатацію доїльний зал карусель на 80 стійл із продуктивністю 450 доїнь на годину
 • з 2018 року розпочато продаж племінних нетелів по 600 гол. в рік (в тому числі на експорт);
 • у 2019 р відбулася заміна маточного свинопоголів’я з метою заміни генетики на PIC. Це дозволило покращити виробничі показники і показники якості туші товарних свиней. Свиноферма СТОВ «Промінь» найпотужніша в області;
 • 2018-2023 р здіійснено будівництво та введено в експлуатацію новий сучасний свиновідгодівельник продуктивністю 24 000 гол/рік товарних свиней беконної кондиції 
 • 2018-2022 рік здійснено будівництво та введено в експлуатацію сучасний корівник на 2500 голів з крос вентиляцією площею 35 000 м2 із комплексом для вирощування племінних теличок від 0 до 6 міс віку на 2000 телят.
 • 2021-2023 рік здійснено будівництво та введено в експлуатацію новий доїльний зал карусель на 60 стійл із продуктивністю 400 доїнь на годину із корос корівником на 1100 дійних корів.
 • 2023 рік розпочато будівництво нової ферми по вирощуванню племінних телиць на 3100 гол у селі Любоіванівка

Збільшення обсягів виробництва та постійне поліпшення ефективності – наше основне завдання на майбутнє. Заплановане поліпшення інфраструктури і використання сучасних технологій допоможе створити більш комфортні умови праці для всіх співробітників, підвищити їх кваліфікацію.

 

Наші плани розвитку:

 • кінець 2024 року введення в експлуатацію ферми по вирощуванню племінних телиць на 3100 гол у селі Любоіванівка.
 • із 2025 року відновлення реалізації племінних нетелів після заповнення власних стійлових потужностей молочної ферми.
 • 2025 рік початок будівництва нового свинорепродуктора на 2000 свиноматок
 • 2026 рік початок будівництва біодайджестеру потокового канально-вихрового типу 

Продаж сільськогосподарських тварин: грамотне інвестиційне рішення

Ефективна робота племінного заводу дає можливість продавати велику рогату худобу за адекватними цінами. Ми розводимо голштинську породу, яка серед інших вирізняється високими виробничими показниками і є світовим стандартом молочного скотарства. Середній добовий надій на корову  – 35 літрів. Також пропонуємо племінних нетелів голштинської породи 600 гол/ рік.

Продаж сільськогосподарських тварин не обмежується тільки великою рогатою худобою. У 2023 році в господарстві завершилось будівництво 4 свинарників, обладнаних за європейськими стандартами. Пропонуємо товарних свиней породи «PIC» середньою вагою 110 кг 24 000 гол/рік. Робота власного комбікормового заводу (працюємо з зерном, вирощеним на своїх полях) забезпечує тваринництво кормами по собівартості, що дає можливість продавати свиней і велику рогату худобу за доступними цінами.

Запчастини Claas: рішення далекоглядних фермерів

Зацікавленим покупцям ми пропонуємо запчастини до комбайнів Claas, якість яких не викликає сумнівів. Широкий асортимент витратних матеріалів і запасних частин для техніки сільськогосподарського призначення допомагає вирішити будь-які питання, пов'язані з її обслуговуванням, ремонтом. Наші досвідчені механіки допоможуть підібрати потрібні деталі для сільськогосподарської техніки, адже вони самі використовують запчастини Claas в роботі, що дозволило виробити необхідні навички, практику. Ми не продаємо деталі, з якими не стали б працювати самі.

Рентабельність і ефективність сільського господарства багато в чому залежить від технічного оснащення. Якщо вас цікавить зерновий сепаратор, ціна якого відповідає якості, функціоналу, зверніться до наших менеджерів. Ми використовуємо високопродуктивне обладнання для виробництва комбікормів, тому можемо порадити відмінний варіант. Ми впевнені в якості, поживності нашої продукції, тому що використовуємо її для годування свиней, ВРХ на нашому племінному заводі, створення кормів.

Ефективна система управління – запорука успіху й розвитку СТОВ «Промінь». Ми впевнено крокуємо в майбутнє, розвиваючись й вдосконалюючись щодня!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner